PROROCTWA DLA POLSKI – Cindy Jacobs, Andrew Pearkes, Pat Holloran, TB Joshua – YouTube

18 stycznia 2017, autor: Krzysztof Osuch SJ

Warto posłuchać… i trwać w modlitwie… żywiąc nadzieję… Niejedno już się spełniło!

Komentarze

komentarzy 6 do wpisu “PROROCTWA DLA POLSKI – Cindy Jacobs, Andrew Pearkes, Pat Holloran, TB Joshua – YouTube”
 1. Katarzyna pisze:

  Dziękuje za wszystkie dzisiejsze wpisy Ojcu i Pani Zofii, utwierdzam się w przekonaniu, że dzień „bez szukania i znajdowania Boga we wszystkim” jest dniem straconym…bez blasku…

 2. Dla ułatwienia wklejam zaproponowany Psalm

 3. Zofia pisze:

  To jest zupełnie niezwykłe wydarzenie na progu roku, w którym się spodziewamy wydarzeń raczej niezwykłych.. i interwencji Niewiasty obleczonej w Słonce..

  Orędzie Matki Najświętszej, proponowane na dzień dzisiejszy w książce „Poslanie z Medugorje, 365 dni z Maryją”:

  „Bądźcie cierpliwi, Wszystko przebiega zgodnie z planem Boga. Jego obietnice się spełnią. Kontynuujcie modlitwę, czyńcie pokutę i nawracajcie się.”

  ps. Kiedy przed wielu laty zaczęły się rozplątywać moje trudne sprawy („nie do rozwiązania”), bo zaprosiłam w nie naszą Matkę z Medugorje (stosując jednocześnie Jej zalecenie 5-ciu kamieni przeciwko Goliatowi), zaskoczona niezwykłymi wydarzeniami w moim życiu, modliłam się do Niej: „zaczekaj Matko, bo nie nadążam..” Chyba teraz tę modlitwę powtórzę..

  Dziękuję Dobremu Bogu i naszej Matce Królowej Pokoju! Dziękuję Ojcu za tę wiadomość!

 4. Wybrano nowego Przewodniczącego PE.
  Wczoraj wybrano nowego Przewodniczącego parlamentu Europejskiego. Został nim Włoch Antonio Tajani.
  W końcu szefem tej ważnej instytucji został polityk, który wierzy w Boga.
  Wreszcie chrześcijanie obejmują ważne stanowiska. Śmiem twierdzić że Matka Boża włączyła się aby pomóc odrodzić się zniszczonym krajom Europy. Mam nadzieję że nowy Przewodniczący Parlamentu chwycił się za rękę Królowej Pokoju z Medjugorje i wniesie dużo dobra dla przyszłości Europy. Nadzieję tą wiążę z tym iż Antonio Tajani pielgrzymował do Medjugorje. W lecie ubiegłego roku, 2 lipca, odwiedził słynne sanktuarium maryjne w Medjugorje. Wraz z delegacją Europosłów odwiedził Górę Objawień, Kościół św Jakuba i spotkał się z proboszczem ks. Marinko Šakota, przewodniczącym organizacji humanitarnej „ręce Maryi” oraz z Jakovem Colo i Ivanką Ivanković-Elez. Poniżej zdjęcie Antonio Tajani w momencie modlitwy pod niebieskim Krzyżem w miejscu gdzie Mirjana otrzymuje orędzie każdego 2 dnia miesiąca. Włączmy w nasze modlitwy Antonio Tajani aby Matka Boża zawsze mu pomagała. Takich wiadomości nie otrzymacie na żadnym portalu.

 5. Zofia pisze:

  Dzięki Ojcze! Te proroctwa się właśnie wypełniają na naszych oczach. A już to główne – z Dzienniczka Siostry Faustyny mówi wszystko, tylko, że „wydaje nam się, że śnimy, gdy Pan odmienia nasz los..”

  Psalm 126 https://www.youtube.com/watch?v=NVinpQV2-8k

 6. Kto (jeszcze) nie widział, może „nadrobić” tę zaległość:

  Prawdziwa historia o dziewczynce, która rozmawia z Jezusem – ks. Sławomir Kostrzewa