Tu chodzi nie o jakieś przepychanki, o jakieś marne gierki. Tu chodzi o obronę spraw najważniejszych: państwowości i demokracji

10 stycznia 2017, autor: Krzysztof Osuch SJ

Gdyby ktoś w dniu jutrzejszym (jeszcze) miał niejasność co do wiadomych zawirowań, to niech przeczyta „podlinkowany” felieton! Koniecznie. Rozeznawanie duchów trzeba aplikować także do spraw społeczno-politycznych.

 

Po jednej stronie wykluczenie irytującego posła i prawo mediów do wszechobecności w Sejmie, po drugiej ZRYWANIE Sejmu.

Źródło: Tu chodzi nie o jakieś przepychanki, o jakieś marne gierki. Tu chodzi o obronę spraw najważniejszych: państwowości i demokracji

Komentarze

komentarze 2 do wpisu “Tu chodzi nie o jakieś przepychanki, o jakieś marne gierki. Tu chodzi o obronę spraw najważniejszych: państwowości i demokracji”
  1. Zofia pisze:

    A jak wygląda walka duchów w praktyce, to można zobaczyć pod poniższym adresem, słuchając człowieka, który mówi prawdę i przeczytać komentarze. Przepraszam za to, ale to chyba mogłoby być dobrym, praktycznym ćwiczeniem umiejętności rozeznawania duchów dla tych, którzy mają jeszcze „niejasność co do ostatnich zawirowań”

    https://www.youtube.com/watch?v=X5g7be3b4-U

  2. Zofia pisze:

    Dziękuję Ojcu za ten wpis, a szczególnie za zdanie: „Rozeznawanie duchów trzeba aplikować także do spraw społeczno-politycznych”.