K. Osuch SJ, BÓG TAK WYSOKO CIĘ CENI – audiobook PŁYTA / MP3| Wydawnictwo WAM

8 marca 2013, autor: Krzysztof Osuch SJ

Jest i płyta! Czyta Jakub Kosiniak.

Człowieku, dlaczego sobie samemu uwłaczasz, skoro Bóg tak wysoko cię ceni. Dlaczego wywyższony przez Boga tak bardzo siebie poniżasz…? – Słowa świętego Piotra Chryzologa stały się dla Autora punktem wyjścia do postawienia fundamentalnych pytań o naturę Boga i tożsamość człowieka. Audiobook składa się z kilkudziesięciu rozważań. Autor porusza problem kondycji człowieka, jego pragnień, słabości i grzechów. Jednocześnie wskazuje dar największy, o który nie trzeba zabiegać – bezwarunkową miłość Boga. Jej odkrycie nadaje sens wszystkiemu, co nas spotyka. Bóg kocha grzesznika, a to przecież Dobra Nowina dla każdego (nota wydawcy).

powiększ okładkę

http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=opis&Id=66524

BÓG TAK WYSOKO CIĘ CENI
Rozważania na niełatwe tematy
płyta z MP3

 

autor: Krzysztof Osuch SJ
indeks: TJ 878C
w opakowaniu: 1 płyta CD w formacie mp3
data wydania: marzec 2013
ISBN: 9788377672228
czas nagrania: 3h 40 min
cena det.: 19.90 zł
e-księgarnia: 17.91 zł

 

powiększ okładkę

 

  • Krzysztof Osuch SJ (autor), ur. 1949, filozof i teolog. Studiował w Krakowie, Warszawie, Paryżu i Monachium. Był wychowawcą młodzieży zakonnej, pełnił posługę rekolekcjonisty, kierownika duchowego, a także superiora i dyrektora Domu Rekolekcyjnego w Czechowicach Dziedzicach oraz w Centrum Duchowości w Częstochowie. Jest autorem artykułów i książek z zakresu duchowości jak Modlitwa w szkole św. Ignacego Loyoli (2001), Rachunek sumienia – szczegółowy i ogólny (2004), Bóg tak wysoko Cię ceni. Rozważania na niełatwe tematy (2009), Przed tobą jest dal. Rozważania o miłości, pokonanej śmierci i jasnym wyborze (2010, Przyjdę niebawem. Rozważania na czas kryzysu, lęku i powrotu Jezusa (2012). 

tytuły polecane

BÓG TAK WYSOKO CIĘ CENIBÓG TAK WYSOKO CIĘ CENIPRZYJDĘ NIEBAWEMPRZED TOBĄ JEST DALRACHUNEK SUMIENIA - SZCZEGÓŁOWY I OGÓLNY
Kategoria: mp3

Komentarze

Jedna odpowiedź do wpisu “K. Osuch SJ, BÓG TAK WYSOKO CIĘ CENI – audiobook PŁYTA / MP3| Wydawnictwo WAM”