K. Osuch SJ, Żyć życiem Eucharystii (cz.1) mp3

18 listopada 2012, autor: Krzysztof Osuch SJ

To nieco ryzykowne, ale spróbuję stopniowo udostępnić niektóre z moich kazań / homilii sprzed lat. Były nagrywane na kasetach; udało mi się je przekonwertować i są w zapisie cyfrowym (bez specjalnej obróbki). Ponieważ Blog nie daje możliwości zamieszczania dużego pliku dźwiękowego, dlatego umieszczam go na innym serwerze o nazwie „Dropox”. (Aktualizacja, 26 marca 2013: wersja ulepszona, oczyszczona i skrócona – poniżej)

Link: https://dl.dropbox.com/u/65133036/mp3/1tydz_Cz-Dz/17.%20%C5%BBy%C4%87%20%C5%BCyciem%20EUCHARYSTII%20cz.1.mp3

Uwaga techniczna: 1. kliknąć na powyższy↑ link; 2. pojawi się na końcu linka słowo [Download]; 3. znów kliknąć na to słowo Download; 4. otworzy się strona do odsłuchania, 5. z możliwością zapisania strony (pliku dźwiękowego) na swoim komputerze.

[Uwaga:] Inne rozważania w mp3 (ich spis i linki) można znaleźć w dwóch miejscach:  na tej stronie: http://osuch.sj.deon.pl/moje-mp3/    a także w tym wpisie: http://osuch.sj.deon.pl/2013/02/22/k-osuch-sj-rekolekcje-zaufaj-bogu-niebo-albo-pieklo-nawrocenie-mp3/

 


Dla ułatwienia podaję adres (tu na blogu) do części 2 rozważania: Żyć życiem EUCHARYSTII: 

http://osuch.sj.deon.pl/2012/11/23/k-osuch-sj-zyc-zyciem-eucharystii-cz-2-mp3/

Kategoria: Eucharystia,mp3,wiara

Komentarze

komentarzy 6 do wpisu “K. Osuch SJ, Żyć życiem Eucharystii (cz.1) mp3”
 1. Małgorzata pisze:

  Dziękuję Ojcze za piękne i głębokie rozważania!!!… Książki ojca pomagają mi żyć duchowością ignacjańską ,są przedłużeniem odpawionych CD . A tak niedawno byłam na rekolekcjach – IV Tydz. CD ( oczywiście rekolekcje u oo.jezuitów w Częstochowie, w Centrum Duchowości- w moim drugim domu:-)… Teraz pora świadczyć o Bożej Miłości w mojej zwykłej codziennosci, w miejscu, gdzie teraz mnie Pan postawił…
  Możliwość udziału w codziennej Eucharystii jest dla mnie łaską , a ” Ci, którzy znajdują się w łasce i mają wiarę prawdziwą i żywą, promieniują Bogiem i nie wiedząc nawet, pociągają innych do Niego” ( św. Edyta Stein).
  Słowa Ojca, pomagają mi promieniować Bożym światłem !

  Pozdrawiam i pamiętam w modlitwie:-)

 2. opal pisze:

  PANIE JEZU, dodaj męstwa pociągnij nas w MISTERIUM EUCHARYSTII !!!

  http://www.youtube.com/watch?v=-XIa_afACP4

 3. okrzos pisze:

  Dziękuję za wpis!

 4. okrzos pisze:

  Dziękuję za wpis.

 5. e pisze:

  „..i my sluchajac Bozych wezwan ……,wezwan do wyjscia …..,wychodzimy, ……. ku Bogu w akcie.., coraz mocniejszej wiary pelnej zaufania,…..powierzamy sie Bogu,….” ( O.Krzysztof )

  Dziekuje za te wlasnie slowa i wiele innych w calej homilii, „Zyc Zyciem Eucharystii” O.Krzysztofie
  Bog Zaplac !!! Ewa

  Ps.Ojciec Pio DOBREGO DNIA ! / Listopad (20-go) /.
  – Odwagi ! Odwagi ! Dzieci – …… !

 6. opal pisze:

  „…jak dziecko – podobnie i my słuchając Bożych wezwań ponawianych nieustannie z cierpliwością, wezwań do wyjścia ze swoich mizernych koncepcji szczęścia, wychodzimy , dokonujemy paschy, przejścia ku Bogu w akcie ufnej, coraz mocniejszej wiary pełnej zaufania, powierzenia się – Bogu, który nas stworzył, który nieustannie jest z nami, niesie nas, prowadzi nas ku Sobie.” O. Krzysztof ( z powyższej homilii )

  Ojcze, z całego serca dziękuję, nie tylko w swoim imieniu! Udało się już pobrać, a nawet zapoznać się 1-szy raz z treścią. BÓG ZAPŁAĆ! Tym gorliwiej będziemy się modlić o dar uzdrowienia strun głosowych… NIECH BĘDZIE POCHWALONY I UWIELBIONY PAN JEZUS W POSŁUDZE SŁOWA OJCA KRZYSZTOFA , SJ !!! AMDG et BMVH!!!