Dla moich Rekolektantów wracających do domów…

5 maja 2013, autor: Krzysztof Osuch SJ

„Moi” rekolektanci (w liczbie 21 osób – z Centrum Duchowości w Częstochowie – z pierwszego tygodnia Ćwiczeń duchownych św. Ignacego Loyoli) dziś wracają do swoich domów, do zajęć. Pomyślałem: czym by ich tu … zaskoczyć, gdy zechcą „sprawdzić” mój blog? Oczywiście, niech sami się rozejrzą w tematyce i „możliwościach”… A w tej chwili taki, jak myślę sympatyczny prezent; nie zajmie też wiele czasu:

Nie jest to wpis całkiem nowy; już pojawił się na blogu. A teraz proszę kliknąć na powyższy link i posłuchać, popatrzeć na filmik (dla jasności: „cudzego” autorstwa – jeszcze raz dziękuję! -, a mój tylko głos).

 

Komentarze

Jedna odpowiedź do wpisu “Dla moich Rekolektantów wracających do domów…”
  1. Beata pisze:

    Miło jest być nazwanym przez Ojca „moim rekolektantem”. Przed chwilą pomyślałam, że przymknę oczy, żeby odnaleźć „to” miejsce, w którym On i ja, ostatnio, tak wiele czasu spędziliśmy razem. I po chwili przypomniałam sobie o blogu Ojca. Zajrzałam i ucieszyłam się z niespodzianki. Ojca głos jeszcze brzmi w moich uszach.
    Fasolki rozdałam moim trzem córkom, każdej po jednej. Zobaczymy co, kto 🙂 z nich wyrośnie, fasolek i córek, rzecz jasna. A! I z żyworódki też:)