K. Osuch SJ, Żyć życiem EUCHARYSTII, cz.2 (mp3)

23 listopada 2012, autor: Krzysztof Osuch SJ

Proponuję drugą część rozważania na temat Żyć życiem EUCHARYSTII. Najpierw myśl św. Teresy Benedykty:

Żyć życiem Eucharystii to całkowicie wyjść z ciasnoty życia własnego i wrastać w nieskończoność życia Chrystusowego. (…) Któż, jeśli ma otwartą duszę i serce, może w niej uczestniczyć nie nabierając ducha ofiary, to jest tego usposobienia, które gotowe jest poświęcić siebie i swoje małe życie osobiste dla wielkiego dzieła zbawienia?”

 

Link do cz. 2: https://dl.dropbox.com/u/65133036/mp3/Cz-Dz_l.80/%C5%BBy%C4%87%20%C5%BCyciem%20EUCHARYSTII%20cz.2.mp3

Sposób pobrania / odsłuchania: Po kliknięciu na powyższy link pojawi się na końcu linku Download – i na to słowo kliknąć!

Lub druga możliwość: skopiować powyższy adres (link) i wkleić go na pasku adresu u góry w przeglądarce + enter + słuchać lub zapisać na własnym komputerze”. Ale jeszcze jedna uwaga: Skopiować należypo zaznaczeniu linku – nie: klikając prawą stroną myszki, lecz przez: Ctrl + C!

Część 1 odsłuchało (a przynajmniej otwarło stronę) sporo osób (do tej chwili 96).

Adres do cz 1: https://dl.dropbox.com/u/65133036/mp3/1tydz_Cz-Dz/17.%20%C5%BBy%C4%87%20%C5%BCyciem%20EUCHARYSTII%20cz.1.mp3

Komentarze

komentarze 3 do wpisu “K. Osuch SJ, Żyć życiem EUCHARYSTII, cz.2 (mp3)”
  1. opal pisze:

    Bóg zapłać Ojcze, te medytacje są genialne!!!

  2. opal pisze:

    „…całkowicie wyjść z ciasnoty życia własnego i wrastać w nieskończoność życia Chrystusowego…”, bo, to kosztuje, czasem bardzo dużo, ale jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna, wtedy dopiero z coraz większym przekonaniem można zawołać za Wielką Mistrzynią Św. Teresy Benedykty – Św. Teresą z Avila : BÓG SAM WYSTARCZA !!!

    https://www.youtube.com/watch?v=BgtRqA5OEkc&feature=fvsr