RADOŚĆ Zmartwychwstania (mp3)

20 kwietnia 2019, autor: Krzysztof Osuch SJ

Życząc spotkania ze Zmartwychwstałym Jezusem, zapraszam do wysłuchania rozważania o łzach Marii i radości z rozpoznania Pana.

Oby Pan Jezus znów objawił się nam jako niewyczerpalne źródło nadziei na pełną Radość, wieczne Życie i niewzruszony Pokój serca… Niech wzbiera w nas śpiew wielbiący Boga Ojca za Dzieło Zbawienia, które dokonało się w Jezusie Chrystusie. ALLELUJA!

Radość Zmartwychwstania i łzy Marii Magdaleny (mp3) 

lub TUTAJ

 • Uwaga techniczna: 1. kliknąć na powyższy↑ link…

Komentarze

komentarzy 8 do wpisu “RADOŚĆ Zmartwychwstania (mp3)”
 1. efer pisze:

  15 kwiecień 2017r
  Dziękuję za życzenia z obietnicą modlitwy ojca o.Krzysztofie. Modlitwa byla skuteczna !
  Podzielę się swoim dośiadczeniem uczestnictwa w Liturgii Wielkiej Soboty ,
  Zmartwychwstania Pańkiego !

  Dziś Jezus mocno zamanifestował swoje Zmartwychwstanie. Niespodziewanie !
  Moje serce doświadczyło przebudzenia i niemal „fizycznego” dotyku Boga,
  mocnych poruszeń Obecności Bożej, Komunii i Pokoju wraz ze słowem Jezusa !
  ” Obdarzyłem cię Moim Pokojem i Moją Komunią , Ciała i Krwi Mojej. Spocząłem w twoim sercu. ”
  – Pokój Boży zagościł w mym sercu i ciche łzy oczyszczenia popłynęły z moich oczu !
  Po komunii, czule : ” Połóż głowę na Moim boku .” ( strona Serca Jezusa ) , Komunia pod dwoma postaciami , a na koniec błogosławieństwo kapłana umacniała ręka Boża.
  Dziękuję Bogu i dziękuję za moc kapłańskiej szczerej modlitwy w intencji wszystkich wiernych, kapłańskiej modlitwy w Bogu .
  Pozdrawiam serdecznie !

 2. Zofia pisze:

  ALLELUJA !!! PAN NASZ ZMARTWYCHWSTAŁ!!! I Uczynił TO WSZYSTKO DLA NAS !!!

  Niech błogosławi szczodrze Ojca i wszystkich Czytelników!

 3. s.ludmila pisze:

  Drogi OJCZE ,DZIEKUJE za obiecana modlitwę!! JEZUS jest wszechmocny i wrażliwy na duchowa nedze moja.TO dlatego,tak zajasnialo moim sercu,a SLOWA PANA przenikają do szpiku kosci.Slowa Aniola do MAGDALENY …przypomnijcie sobie Slowa jakie wypowiedział,bedac w Galileii,ze będzie C ierpiał, ale…Pa.nie Jezu proszę CIE ABYM zawsze o tym pamietala.Z Bogiem.

 4. Nie będzie więcej cierpienia

 5. Zofia pisze:

  ALLELUJA!!! „ŚWIATŁO ZMARTWYCHWSTAŁEGO PANA MA WIĘKSZĄ MOC NIŻ JAKAKOLWIEK CIEMNOŚĆ” !!!

  Z okazji tych Dni tak obfitych w łaskę, dziękuję Ojcu za pomoc w ich przeżyciu. Światło, które otrzymujemy na tych stronach, to naprawdę wielki dar i aż wstyd pomyśleć, że wystarczy tylko ‚kliknąć’, aby tak życiodajny pokarm i tak regularnie otrzymać.

  Sercem swoim (i nie tylko), w tych Dniach tak obfitych w łaskę, zapewniam Ojca o naszym darze wdzięcznej modlitwy i składam najserdeczniejsze życzenia potrzebnych darów Zmartwychwstałego Pana i opieki Jego Przenajświętszej Matki.

 6. Zofia pisze:

  CHRYSTUS PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ !!!

  Z zażenowaniem jednak, ale uczciwie przyznaję, że dopiero po przeczytaniu /odsłuchaniu Ojca rozważań i niezwykłych życzeń, udało mi się wreszcie z ulgą uśmiechnąć i serdecznie rozradować..

  Dziękuję Panu Jezusowi, że przyszedł do mnie w ten sposób na moją drogę do Emaus, naprawdę czuję się zaskoczona..

  Z całym sercem dołączam do podziękowań Ojcu „nie tylko w swoim imieniu” !!!

  Do życzeń wysłanych Ojcu drogą mailową, dołączam najserdeczniejsze życzenia pokoju i radości wszystkim czytającym te słowa !

 7. opal pisze:

  „…żeby ogrom życzeń – składanych, przesyłanych, czytanych, przyjmowanych – przełożył się na w głębi nas doświadczoną RADOŚĆ i POKÓJ oraz uskrzydlającą NADZIEJĘ. (…) jest to możliwe…” – TYM BARDZIEJ ŻE WŁAŚNIE HOŁDU RADOŚCI PRAGNIE, OCZEKUJE OD NAS PAN JEZUS i zwierza się Gabrieli, że jest to dla Niego źródłem wielkiego wesela… :

  „Zmartwychwstałem: któż mógłby powstrzymać twoją radość? Czy nie powinnaś sprawić Mi nowego zaszczytu i być radosną dla Mnie i przeze Mnie? A jeśli radość jest w tobie, jakże mogłaby się nie przelewać na innych? Czy sądzisz, że znajduję wiele radości w wielu sercach? Nie myśli się o tym świętym hołdzie, który przynosi Mi tyle wesela. Czy nie podzielam wszystkich waszych wzruszeń, tak jak ci wszyscy, którzy umieją kochać?…” On i ja ” t.3, z 1kwietnia 1948

  A ZATEM RADUJMY SIĘ I DZIELMY SIĘ RADOŚCIA!!!

  Bóg zapłać Ojcu za ten wspaniały wpis,życzenia, które są jak zwasze mobilizujące, są po prostu zaproszeniem do konkretnej pracy a także za bardzo poruszające rozważanie!!! Dziękuję nie tylko w swoim imieniu. Szczęść Boże!

Zostaw odpowiedź